Контактні дані:

вул. Преображенська,8, к.113
723-85-59
profkom

Комісія профкому з житлово-побутової роботи

Котова
Інна Миколаївна
Голова житлово-побутової комісії, старший науковий співробітник науково-дослідної частини ОНЕУ
Члени комісії:
  • Херувімчук Євгенія Миколаївна - начальник координаційно-дослідного відділу;
  • Плетніцька Зоя Іванівна - старший лаборант кафедри економіка підприємств;
  • Бабак Світлана Андріївна - фахівець навчально-методичного відділу;
  • Бондаренко Вікторія Василівна - завідуюча сектором центру інформаційних технологій.

Житлово-побутова комісія проводить щорічний аналіз забезпечення житлом працівників університету, за яким видно, що ситуація для отримання житла не змінюється десятиліттями. Право педагогічних і науково-педагогічних працівників на отримання пільгових кредитів для індивідуального будівництва не реалізується. В університеті працює 36% молоді у віці до 35 років, більшість з них потребують житла, але через відсутність реальних шляхів для його придбання, вони не стають на квартирний облік. На сьогоднішній день в контрольних списках університету числиться всього два працівника, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

Максимум, чим могли допомогти нужденними в житло працівникам - це профком спільно з адміністрацією поселили їх в гуртожиток університету. На сьогоднішній день в гуртожитку проживає 19 працівників університету.

Житлово-побутова комісія здійснює контроль за утриманням та експлуатацією майна аудиторій, стежить за умовами побуту працівників університету. За підсумками перевірок профком вживає заходів громадського впливу щодо осіб, які порушують правила користування.

Комісія надає постійний вплив на підвищення загальної культури обслуговування, якості і вдосконалення режиму роботи пунктів громадського харчування. Регулярно, спільно з профкомом студентів проводяться перевірки за якістю і ціноутворення продукції, що випускається, асортименту страв, розрахунку з покупцями, дотримання санітарних вимог і особистої гігієни.

Завдяки цілеспрямованим зусиллям людей, людей, по - справжньому вболівають за справу, справа важка і непопулярне, розумієш, як багато зроблено добрих справ, для того щоб кожен відчував себе захищеним.

ONEU LOGO