Контактні дані:

вул. Преображенська,8, к.113
723-85-59
profkom

Комісія профкому з культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи

Дигодюк
Ірина Єфимівна
Голова Комісії з культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи, завідуюча відділом документального забезпечення
Члени комісії:
  • Коваленко Лілія Павлівна - старший викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;
  • Єсіна Ольга Генадіївна - старший викладач кафедры економічної кібернетики та інформаційних технологій;
  • Притула Наталія Валеріївна - старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин.

Профспілковий рух неможливо без для культурно-масової, естетичної роботи, а також без фізкультури і спорту. Ця ділянка роботи дуже важливий в роботі профспілкової організації. Можливість розвитку цього напрямку стала більше після того, як стала виконуватися стаття 44 Закону України «Про Профспілкових спілки, їх права та гарантії діяльності». Завдяки цьому, профспілкова організація на протязі багатьох років отримує від університету на культурно-масову, спортивну та оздоровчу роботу 0,5% коштів спеціального фонду оплати праці.

Члени культурно-масової комісії особливу увагу приділяють розвитку духовних, культурних потреб працівників університету та їх сімей. З цією метою організовуються походи в культурні заклади нашого міста, екскурсії вихідного дня, молодіжні турніри з боулінгу, проведення тематичних і новорічних вечорів, урочистих зібрань з нагоди святкування 8 Березня, Дня Перемоги.

Протягом багатьох років проводиться активна спільна робота профкому з кафедрою фізичного виховання і спорту. Співробітники університету мають можливість займатися тенісом, оздоровчою гімнастикою, шахами, беруть участь в спартакіаді.

Комісія проводить роботу з ветеранами університету і дітьми співробітників.

Протягом двадцяти восьми років ветерани, які пропрацювали в вузі більше 25 років, забезпечуються газетою «Вечірня Одеса», отримують матеріальну допомогу, беруть участь у всіх святкових заходах, які проводяться в університеті.

Діти співробітників бажані гості в університеті. Для них організовуються конкурс «Дитячий малюнок» та Новорічні свята, вони беруть участь в екскурсіях, походах в театри і цирк. А також профком забезпечує їх путівками в дитячий оздоровчий табір «Знамя» і СОТ «Економіст».

За активну участь в організації та проведенні культурно-масової та спортивної роботи для працівників університету та членів їх сімей, члени комісії та її голова - Ірина Юхимівна Дигодюк нагороджені Почесними грамотами обкому Профспілки працівників освіти і науки України та профспілкової організації університету.

ONEU LOGO