Контактні дані:

вул. Преображенська,8, к.113
723-85-59
profkom

Організаційно-масова комісія

Шамаєва
Анна Іванівна
Голова організаційно-масової комісії, заступник голови профкому
Члени комісії:
  • Гаврютіна Алла Анатоліївна – завідувач аспірантурою;
  • Вуйчицька Тетяна Валеріївна – старший інспектор відділу кадрів;
  • Висоцька Зоряна Іванівна – к.філ.н., старший викладач кафедри мовної і психолого-педагогічної підготовки

Організаційно-масова комісія профкому організовує і проводить роботу в усіх напрямках діяльності профспілкового комітету. Робота профспілкової організації та заходи, що проводяться профкомом, проводяться згідно з планом.

Так, з лютого 2010 р. по лютий 2015 р. відбулися 59 засідань профспілкового комітету, на яких розглянуто 157 різнобічних питань діяльності профспілкової організації.

Особливе значення комісія надає питанню мотивації профспілкового членства, збереженню чисельності профспілкової організації та її організаційного зміцнення.

Одне з головних напрямків діяльності профкому – робота з кадрами і навчання профактиву. На ці цілі профком щорічно використовує близько 3% профспілкового бюджету.

Питання роботи профспілкового комітету з організації навчання профспілкового активу і резерву кадрів постійно розглядаються на засіданні профкому.

Для підвищення професійного рівня профактиву профспілковий комітет проводе навчальні семінари, які проводять висококваліфіковані фахівці області, міста та університету.

Діяльність профспілкового комітету університету по роботі з кадрами та навчання профспілкового активу високо оцінена працівниками ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, які здійснювали перевірку роботи нашого профкому.

ONEU LOGO